Kontakta oss

Rubanksgatan 4 , 741 71 Knivsta

+46 18 34 90 10
info@tollco.se

Vardagar: 07.00-16.00

Hitta till oss

Besöksadress:
Tollco AB
Rubanksgatan 4
741 71, Knivsta

 

inline-1

Kundtjänst

Kontakta Kundtjänst
Telefon: +46 18 34 90 10
E-mail info: info@tollco.se
E-mail order: order@tollco.se

 

inline-1

Teknisksupport

Våra produkter
Namn: Tom Olsson
Telefon: +46 72-322 54 53
E-mail: tom.olsson@tollco.se

Produktchef

Aktiva system
Name: Patrik Jonsson
Phone: +46 70-464 82 08
Mail: patrik.jonsson@tollco.se

 

Produktchef

Passiva system 
Name: Patrik Gerger
Phone: +46 70-432 36 38
Mail: patrik.gerger@tollco.se

Marknad

Namn: Clas Olsson,
Marknadschef
Telefon: +46 70-314 99 59
E-mail: clas.olsson@tollco.se

 

inline-1

Försäljning Norden

Namn: Jan Lindh,
Försäljningschef Norden
Telefon: +46 76-784 58 88
E-mail: jan.lindh@tollco.se

Försäljning Export

Name: Thomas Andersson,
Försäljningschef Export
Phone: +46 76-895 21 59
Mail: thomas.andersson@tollco.se

Area manager

Name: Dimitris Tsakiris
Area: Germany
Cell: +49 172-57 51 912
Mail: dimitris.tsakiris@tollco.se

Säljare Stockholm, Mälardalen, Närke och Östergötland

Namn: Ronny Jansson
Telefon: 073 – 341 49 11
E-mail: ronny.jansson@tollco.se

inline-1

Säljare södra och västra Sverige

Namn: Per Jonsson
Telefon: 070 – 863 39 39
E-mail: per.jonsson@tollco.se

inline-1

Säljare norra Sverige

Namn: Per Jonsson
Telefon: 070 – 863 39 39
E-mail: per.jonsson@tollco.se

inline-1

Säljare Stockholm

Namn: Jan Lindh
Telefon: 076-784 58 88
E-mail: jan.lindh@tollco.se

 

 

inline-1

Skicka ett meddelande

Fyll i dina uppgifter nedan så hör vi av oss så snabbt vi kan.

´
´
  • Prenumerera på vårt nyhetsbrev?

Obligatoriskt