Kontakta oss

Rubanksgatan 4 , 741 71 Knivsta

Vardagar: 07.00-16.00

Skicka ett meddelande

Fyll i dina uppgifter nedan så hör vi av oss så snabbt vi kan.

Hitta till oss

Besöksadress:
Tollco AB
Rubanksgatan 4
741 71, Knivsta

Lokalkontor Tranås:
Hamnparken 4
573 35, Tranås

Kundtjänst

Kontakta Kundtjänst
Telefon: +46 18 34 90 10
E-mail: info@tollco.se

Namn: Emma Eriksson
Telefon: +46 18-843 90 31
E-mail: emma.eriksson@tollco.se

 

Teknisksupport

Aktiva skydd
(Vattenfelsbrytare, läckagebrytare och vattenlarm)
Namn: Erik Skoglund
Telefon: +46 70-461 34 38
E-mail: erik.skoglund@tollco.se

Droppskydd
Namn: Patrik Gerger
Telefon: +46 70-432 36 38
E-mail: patrik.gerger@tollco.se

Marknad och sälj

Namn: Clas Olsson, Marknadschef
Telefon: +46 18-444 30 71
E-mail: clas.olsson@tollco.se

Namn: Jan Lindh, Försäljningschef
E-mail: jan.lindh@tollco.se

Säljare södra Sverige

Namn: Ronny Jansson
Telefon: 073 – 341 49 11
E-mail: ronny.jansson@tollco.se

Säljare västra Sverige

Namn: Lenita Ihregren
Telefon: 073 – 686 30 27
E-mail: lenita.ihregren@tollco.se

Säljare norra Sverige

Namn: Per Jonsson
Telefon: 070 – 863 39 39
E-mail: per.jonsson@tollco.se

Säljare Stockholm och Mälardalen

Namn: Patrik Widomski
Telefon: 070-734 01 04
E-mail: patrik.w@tollco.se

Kundtjänst/Säljare

PerJonsson-e1499339333207-270x175-270x175

Per Jonsson

Emma-Eriksson-e1499339188165-270x175-270x175

Emma Eriksson

medarbetare-11

Jan Lindh

Kontoret

Emma-Eriksson-e1499339188165-270x175-270x175

Emma Eriksson

Clas-Olsson-1-e1510218004816-270x176

Clas Crafoord Olsson

Erik-Skoglund-e1499338772368-270x175-270x175

Erik Skoglund

Patrik-Greger-Tollco-e1497856004450-1

Patrik Gerger

Angelica-Olsen-Tollco-1

Angelica Olsén

Vilhelm-Sjöqvist-Tollco-e1499339878122-270x175-270x175

Vilhelm Sjöqvist

Robin-Wallin-Tollco-e1499339808584-270x175-270x175

Robin Wallin

medarbetare-11

Jan Lindh

medarbetare-12

Ronny Jansson

medarbetare-13

Lenita Ihregren

tollco-medarbetare-exempel-2

Patrik Widomski

Produktion

Jonas-Espinoza-270x175

Jonas Espinoza

370x265-tom-e1499338149747-270x175-270x175

Tom Olsson

Lars-Löfgren-Tollco-e1499339770416-270x175-270x175

Lars Löfgren

Carl-Jönsen-e1499338926951-270x175-270x175

Carl Jönsen

Madelene-Tanndal-Tollco-e1499342020644-270x175-270x175

Madelene Tanndal

Viktor-Strand-Tollco-e1499341805954-270x175-270x175

Viktor Strand

medarbetare-14

Lars Stremberg

medarbetare-14

Conny Lundgren

  • Prenumerera på vårt nyhetsbrev?