Kontakta oss

Rubanksgatan 4 , 741 71 Knivsta

Vardagar: 07.00-16.00

Skicka ett meddelande

Fyll i dina uppgifter nedan så hör vi av oss så snabbt vi kan.

Hitta till oss

Besöksadress:
Tollco AB
Rubanksgatan 4
741 71, Knivsta

Lokalkontor Tranås:
Hamnparken 4
573 35, Tranås

Kundtjänst

Kontakta Kundtjänst
Telefon: +46 18 34 90 10
E-mail info: info@tollco.se
E-mail order: order@tollco.se

Namn: Emma Eriksson
Telefon: +46 76-895 21 29
E-mail: emma.eriksson@tollco.se

 

Teknisksupport

Aktiva skydd
(Vattenfelsbrytare, läckagebrytare och vattenlarm)
Namn: Erik Skoglund
Telefon: +46 70-461 34 38
E-mail: erik.skoglund@tollco.se

Droppskydd
Namn: Patrik Gerger
Telefon: +46 70-432 36 38
E-mail: patrik.gerger@tollco.se

Marknad och sälj

Namn: Clas Olsson, Marknadschef
Telefon: +46 70-314 99 59
E-mail: clas.olsson@tollco.se

Namn: Jan Lindh, Försäljningschef
Telefon: +46 76-784 58 88
E-mail: jan.lindh@tollco.se

Säljare södra Sverige

Namn: Ronny Jansson
Telefon: 073 – 341 49 11
E-mail: ronny.jansson@tollco.se

Säljare västra Sverige

Namn: Lenita Ihregren
Telefon: 073 – 686 30 27
E-mail: lenita.ihregren@tollco.se

Säljare norra Sverige

Namn: Per Jonsson
Telefon: 070 – 863 39 39
E-mail: per.jonsson@tollco.se

Säljare Stockholm och Mälardalen

Namn: Patrik Widomski
Telefon: 070-734 01 04
E-mail: patrik.w@tollco.se

  • Prenumerera på vårt nyhetsbrev?